[Grandway ODN] FTTH 8 çekirdek kapalı & açık fiber Optik Terminal Kutusu FTB F2H-FTB-8-A

Değerlendirmeler (0)   |   Bir değerlendirme yazın

Yeni

Stokta var


63.19


Şangay Grandway Telekom Teknoloji Co, Ltd yüksek teknoloji R & D Imalat Şirket, Fabrika. Şanghay'da bulunan, CN beri 1994. Grandway olduğunu sağlamak için adanmış Yüksek kaliteli ürünler ve Çok Seçenekleri. Hızlı Tasarım tepki! Hızlı Örnekleme! Hızlı kargo!
[Grandway ODN] Fiber Optik IP65 Açık Terminal Kutusu 8F:
F2H-FTB-8-A

Etiketler: Ucuz [Grandway ODN] FTTH 8 çekirdek kapalı & açık fiber Optik Terminal Kutusu FTB F2H FTB 8 A, Yüksek Kalite [Grandway ODN] FTTH 8 çekirdek kapalı & açık fiber Optik Terminal Kutusu FTB F2H-FTB-8-A, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler

Marka Adı Grandway
Model Numarası F2H-FTB-8-A
Size 240*195*66mm
Max Capacity 8 cores for SC,16 cores for LC
Installation Wall Mounting
Materials PC & ABS
Color white/gray
IP value IP65
PLC splitter YES 1*8 micro type PLC Splitter
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 26cm x 21cm x 8cm (10.24in x 8.27in x 3.15in)

Bir değerlendirme yazın

[Grandway ODN] FTTH 8 çekirdek kapalı & açık fiber Optik Terminal Kutusu FTB F2H-FTB-8-A

[Grandway ODN] FTTH 8 çekirdek kapalı & açık fiber Optik Terminal Kutusu FTB F2H-FTB-8-A

İlgili ürünler:

Daha az 0.5 Derece INNO V7 Fiber Cleaver V7 FTTX Fiber Optik Cleaver 48,000 Fiber Cleaver 1. yüksek hassasiyetli yarma için şerit fiber kablo yanı sıra 250μm, 900μm 2. 3.0mm ve düz kablo ile evrensel tutucu 3. dayanıklı bıçak ömür boyu üzerinde 48,000 fiber bölmektedir Özellikleri: Tüm
₺575.49
ÜCRETSIZ KARGO Fiber Optik El OTDR CY-190S Optik Zaman Alan Reflektometri SM 60 KM 1310nm + 1 mW VFL Fiber bulmak arıza test ile FC/PC CY 190 s via DHL Fotoğraflar: Şartname: Tipi CY-190S Işık Kaynağı 1310nm isteğe bağlı Tip Fiber 9/125um Tek modlu optik fiber Arayüzü
₺2 441.46
genel Tanıtım DS2400T için ideal bir metre DVB-T/T2 ve DVB-C sinyalleri test, hangi renk ekran ile yeni bir model olduğunu ve yüksek performans. bu demodulates yoluyla taşınan ve doğru COFDM sinyalleri ölçmek karasal TV sistemi. CATV sistemi ölçüm ayrıca ana fonksiyonu destekler, dijital
₺3 022.76
Çekirdek ile alkolsüz özel fiber ile fiber optik arayüz temizleme makinesi, Tek tasarım yapısını ve seçimini temizleyin, böylece her temizlik istenen sonuçları elde etmek için, Temizlik ürünleri taşıması kolay sadece silin, Iptal edilen toz ve yağdaki fiber optik bağlantı
₺209.27
APM80 Güç Ölçer modeli: APM80 ölçüm aralığı:-70 + 10 doğrusal: ± 2% doğruluk: ± 0.02dB ekran doğruluk: + 16 ~-50dBm (0.01dB)/Diğer (0.1dB) optik Konektör: 2.5mm Evrensel Arayüz standart dalga boyu: 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm dedektör tipi: InGaAs
₺220.89
Fiber Optik Kablo Sıyırma Aracı Fiber Optik Stripper 45-162 ve 45-163 Koaksiyel Kablo Striptizci Paket içerir: 1 adet 45-162 stripperand 1 adet 45-163 stripper 1
₺107.54
12 opak Renk Fiber Optik Fusion Splice Koruma Kollu - 1200 pcs (100 pcs her renk ) Yeni Varış, Premium Kalite ve Hızlı Kargo Genel bakış: Bu açık artırma biz teklif size Premium Kalite fiber optik fusion splice koruma kollu içinde 12 farklı renkler (Kırmızı, sarı, Mor, Beyaz,
₺319.72